Fotoobrazy

Fotoobraz często kojarzony jest z wydrukiem zdjęcia oprawonym w ramkę. Skojarzenie to jest słuszne natomiast fototoobraz to bezpośredni wydruk na płótnie, które następnie zostaje naciągniętę na podoobrazie. Fotoobraz to połączenie tradycyjnej sztuki malarstwa z fotografią, która staje się coraz bardziej popularna. Dzięki tej technice możesz zachować swoje zdjęcia, wspomnienia i rodzinne fotografie w postaci obrazów, które mogą być idealnym prezentem dla bliskich. Wydruki na płótnie cieszą się także uznaniem wśród artystów wykorzystujących tą technikę do reprodukcji obrazów. 

Fotoobrazy

Fotoobraz często kojarzony jest z wydrukiem zdjęcia oprawonym w ramkę. Skojarzenie to jest słuszne natomiast fototoobraz to bezpośredni wydruk na płótnie, które następnie zostaje naciągniętę na podoobrazie. Fotoobraz to połączenie tradycyjnej sztuki malarstwa z fotografią, która staje się coraz bardziej popularna. Dzięki tej technice możesz zachować swoje zdjęcia, wspomnienia i rodzinne fotografie w postaci obrazów.

zobacz więcej>

Wielki powrót fototapet

Salon, pokój dziecka, korytarz a nawet biuro może nabrać ciekawego i niepowtarzalnego wyglądu za pomocą fototapety.
Zapewne większość ludzi ma niemiłe skojarzenia z fototapetami, które często utożsamia z kiczem lat 90-tych. Widoki lasu czy wodospady były wtedy bardzo modne i w wielu polskich domach można było spotkać takie cuda, których jakość i kolorystyka pozostawiała wiele do życzenia.
 
Dzisiaj jest inaczej :)<
zobacz więcej>

Naklejki ścienne

Naklejki to idealne rozwiązanie dla tych osób , które w szybki i łatwy sposób chcą odmienić wnętrze w domu. To wyjątkowo tanie rozwiązanie na ożywienie każdego pomieszczenia, gdy nie możesz sobie pozwolić na kosztowny remont lub zwyczajnie nie masz na to czasu. Wybór naklejek ściennych jest bardzo duży, należy tylko pamiętać o tym, aby odpowiednio dopasować motyw do wystroju.

 

zobacz więcej>